Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

AGD do zabudowy – jakie wybrać?

3 kwietnia 2020


AGD do zabudowy to temat, który z całą pewnością zainteresuje sporo osób. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ zawsze ktoś potrzebuje sprzętów do swoich czterech ścian. Jedni kupują więc lodówki czy kuchenki wolno stojące, a inni wybierają AGD do zabudowy. No cóż, każdy ma inne potrzeby, preferencje i upodobania, dlatego też kupuje inne artykuły. To jak najbardziej normalne.

AGD do zabudowy

Rzecz jasna, że nie będziemy w niniejszym artykule jakoś specjalnie przekonywać kogoś do tego, aby postawił na AGD do zabudowy, ale naszym celem jest zaprezentowanie poszczególnych sprzętów, które można po prostu wkomponować w kuchenne meble. Może ktoś jednak przekona się do takich rozwiązań. Zatem do rzeczy. Pod zabudowę nadaje się jak najbardziej kuchenka. I tutaj są dwie możliwości. Pierwsza polega na zabudowie całej kuchenki, a druga na oddzielnym potraktowaniu płyty i piekarnika. Nawiasem mówiąc, coraz więcej osób decyduje się na to drugie rozwiązanie. Płyta kuchenki montowana jest w blacie, a piekarnik w innym. Ma to sens, bo pod płytą będzie szafka. np. na garnki, a piekarnik można umieścić tam, gdzie szafka niekoniecznie by nam odpowiadała. Niektórzy jeszcze nad piekarnikiem montują mikrofalówkę.
Kolejny kuchenny sprzęt AGD do zabudowy to oczywiście zmywarka. Ta może zostać sprytnie ukryta wśród innych szafek i już. Pamiętajmy jednak, że montujemy ją tuż obok zlewu, żeby było wygodniej. Zawsze przecież trzeba pod kranem spłukać resztki z talerzy i dlatego zmywarka powinna być w pobliżu. W przeciwnym wypadku będziemy sobie robili tylko zbędny bałagan w kuchni.

Lodówki i zamrażarki

Pod zabudowę doskonale nadaje się też lodówka czy lodówko-zamrażarka. Taki sprzęt nie musi być przecież jakoś szczególnie wyeksponowany. Współczesne kuchnie to bardzo często ściany mebli, wewnątrz których pochowane są sprzęty AGD. Dobry stolarz potrafi stworzyć doskonałą zabudowę kuchenną. Szafki dzisiaj montuje się od samej góry i w ten sposób maksymalnie wykorzystane zostanie miejsce w kuchni. A tego przecież nigdy nie jest za dużo, bo akcesoriów kuchennych każda pani domu ma sporo. Tym bardziej, że w obecnej dobie można non stop coś mniej czy bardziej potrzebnego kupować. Czegóż to bowiem nie ma w sklepach! Nawiasem mówiąc, warto zachowywać zdrowy rozsądek przy zakupach różnych kuchennych gadżetów, bo nie wszystkie przecież są nam niezbędne. To oczywiste, że jeśli ktoś nie robi z w domu pizzy, to nie musi kupować kamienia do jej wypieku, a to znów nie taki mały wydatek.
Pod zabudowę nadaje się też ekspres ciśnieniowy do kawy. Czemu nie zafundować sobie takiego luksusu. Tym bardziej, że kawa z takiego ekspresu smakuje wyśmienicie. Kiedyś tak przyrządzony napój był dostępny tylko w dobrych kawiarniach, a dzisiaj możemy się nim delektować we własnych czterech ścianach.
Jeśli ktoś nosi się z zamiarem urządzenia kuchni, niech może jednak rozważy kompleksową zabudowę jej przestrzeni, bo chyba warto iść w tym kierunku. Estetycznie wygląda i do tego jest funkcjonalna. A jeśli jeszcze postawimy na biel, to będzie już nader luksusowo.

Jak spłacić dług

Redakcja agdmedia.pl

AGDMEDIA to strona dla wszystkich miłośników aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu także wiele przydatnych informacji na temat sprzętów i mediów do domu, jak i lifestylu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

zalety montażu telewizora
okap wyspowy

Czy warto wybrać okap wyspowy?

3 października 2022

Szafy drewniane

Jesteś zainteresowany reklamą?